KONST / Litografier / Litografi 16045092
nr 1604 5092
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Skidåkare 1974. Signerad, numrerad 40/400,35x28 cm, yttermått inklusive ram: 56x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:01:06
5/3 11:25:32
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg